Prečo Riserove Oddiely nemajú nič spoločné so Sľúbeným Jamánym?

Zhrnutie:

Podľa Kancelárie sú “Riserove Oddiely” Jamányho (pmsn) čiernymi zástavami. Ako vieme, v tieto dni sú Ansári rozdelení na dve skupiny:

– Riserove Oddiely
– Čierne Zástavy

Iba jedna zo skupín ide po správnej ceste Sayyeda Ahmeda Al Hassána (pmsn). Pozrime sa na to, čo bude napísané na čiernych zástavách:

Ali ibn Abi Talib (pmsn) pri opise Mahdího (pmsn) povedal: “…Objaví sa so zástavou Proroka, je z Martu, je (Mukhamalla “Zamat?”), štvorcová a čierna. Má kameň. Nebola vztýčená odkedy zomrel Prorok (pmsnajr) a nebude rozprestrená, kým sa neobjaví Mahdí…”

Zdroje:
Ilzam AlNasib fi Ilzam AlHujjah AlGhaeb, str. 450
AlMalahim wl Fitnan od Sayyeda ibn Tawousa, str.154
Kanz Alumal od AlMuttaqqa AlHindiho, zv. 14, str. 590

V Šarh Ihqaq Alhaq od Sayyeda Almar’ašiho, zv. 29, str. 339 – V znameniach, ako ho poznať, a ktoré ZNAČIA JEHO (PMSN) OBJAVENIE SA: Čo sa týka znamení, bude s ním košeľa Allahovho Posla (pmsnajr), jeho (pmsnajr) meč a jeho (pmsnajr) zástava, ktorá je z Martu a Mukhamalla (zamatu?). Je ČIERNA so znakom. Je na nej kameň, nebola vztýčená odkedy Posol (pmsnajr) zomrel a nebude vztýčená, kým sa neobjaví Mahdí (pmsn). Je na nej napísané “Vernosť patrí Bohu.”

Drahí bratia a sestry, vidíte niekde vyrozprávanie, ktoré uvádza, že na zástavách bude napísané “Saraya el Qaim”?? Pri Allahovi, Riserove Oddiely nemajú nič spoločné so Sayyedom Ahmedom Al Hassánom (pmsn). Je to lesť za ktorou je Kancelária!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s