Proroci a Imámovia (pmsn) nikdy nespolupracujú s tyranmi

“Oficiálna kancelária” oslovila iracké vládne štruktúry za účelom spolupráce – video.

Oslovený politický konzulát je konzulátom skorumpovaného vládneho systému! Konzulát, ktorý podporuje a volá po demokracii! Konzulát, ktorý utláča Muhammada a Rodinu Muhammada (pmsn) a ich skutočných šítov! Tento konzulát a jemu podobní zo systémov vlád sú presne tými, ktorých Imám Ahmed (pmsn) opísal ako posluhovačov a tých, čo lichotia veľkému Satanovi, Amerike, a jej systému.

Ako by mohol Imám Ahmed (pmsn) požiadať o vlastného predstaviteľa v zastupiteľstve vlády! Zabudli ste, Ó, Ansári, čo Imám (pmsn) povedal?!

Imám Ahmed Al Hassán (pmsn) v knihe AlDžawab AlMunír zavrhuje spoluprácu s vládou, vraví:
“Niektorí z členov polície a stráží sa vrátili ku zmyslom a uverili v pravdivé volanie. Niektorí z nich sú dôstojníkmi s vysokými hodnosťami. Požiadal som všetkých, aby nepodporovali nespravodlivých ani len s polovicou sušenej datle.

V knihe “Džihád sú Dvere do Raja” Imám Ahmed Al Hassán (pmsn) vraví:

“A v manéži Prorokov a Miestodržiteľov (pmsn) niet miesta pre lichôtky a komplimenty, pretože ich cieľ nie je materialistické víťazstvo, ako si mnohí ľudia predstavujú, presnejšie, ich cieľom je dopomôcť k víťazstvu/podporiť Allaha, Oslavovaného, Vysokopostaveného.

{A keď Ježiš pocítil nevieru ich, vravel: “Kto budú pomocníci moji na ceste Božej?” I odpovedali apoštoli: “My pomocníkmi Božími budeme, my v Boha veríme, a ty podaj svedectvo, že do vôle Jeho odovzdaní sme.”} {3:52}.

A preto ich (pmsn) nikdy nevidíme skladať komplimenty utláčateľom alebo pokrytcom, ani lichotiť niektorým z neveriacich, za účelom dosiahnutia materialistického víťazstva, presnejšie, absolútny opak toho.”

A v tej istej knihe Imám (pmsn) vraví:

“Avšak Ali (pmsn) nelichotil Mu’awyaovi, ani len počas jedinej hodiny a okamžite rozhodol o jeho zbavení autority, pretože Allah neakceptuje ponechanie utláčateľa na pozícii, na ktorej môže utláčať, ani na jedinú hodinu a Ali (pmsn) mohol kvôli tomuto rozhodnutiu stratiť AlŠam, ale vskutku získal si Allaha, Oslavovaného, Vysokopostaveného a Jeho spokojnosť (s ním (pmsn)).

A tiež Al Hussajn (pmsn). Ak by bol býval odložil jeho božiu revolúciu o tri roky, to znamená až po smrti Jázida, syna Mu’awiya (nech ho Allah preklína), záležitosť by bola skončila v prospech Al Hussajna (pmsn) a bol by dosiahol materialistické víťazstvo, ale vyvolil si Allaha, Oslavovaného, Vysokopostaveného a neobmäkčil sa voči utláčateľom a tým, ktorí konajú zlo.

{Nepočúvaj tých, ktorí za klamára ťa vyhlásili. Boli by radi, aby si im lichotil, a potom aj oni by ti lichotili} {68:8-9}.

A dnes je rovnica rovnaká; ty obmäkčíš seba/lichotíš im, aby sa oni obmäkčili/lichotili tebe, chváliš americké projekty, a tak Amerika chváli teba. A podobne, ak si spokojný s Allahom, Allah je spokojný s tebou a chváliš projekt Allaha, a tak Allah chváli teba. Chváľ, koho chceš, chváľ americké zhromaždenie a Spojené národy americké a možno ťa odmenia Nobelovou cenou alebo chváľ Vyššie Zhromaždenie Allaha, Oslavovaného, Vysokopostaveného.”

ولا مكان في ساحات الأنبياء والأوصياء (ع) للمداهنة والممالأة؛ لأنّ هدفهم ليس النصر المادي كما يتوهم كثير من الناس، بل هدفهم هو نصرة الله سبحانه وتعالى:

﴿فَلَمَّا أَحَسَّ عِيسَى مِنْهُمُ الْكُفْرَ قَالَ مَنْ أَنْصَارِي إِلَى اللَّهِ قَالَ الْحَوَارِيُّونَ نَحْنُ أَنْصَارُ اللَّهِ آمَنَّا بِاللَّهِ وَاشْهَدْ بِأَنَّا مُسْلِمُونَ﴾([130]).

فلا نجدهم (ع) داهنوا الظالمين أو المنافقين أو جاملوا بعض الكافرين ليحققوا نصراً مادياً بل العكس من ذلك تماماً…

“أمّا علي (ع) فلا يداهن معاوية ساعة واحدة ويقر عزله في الحال؛ لأنّ الله لا يرضى إقرار ظالم على ظلمه ولو لحظة واحدة وربما خسر علي (ع) الشام بهذا الموقف الحازم ولكنه ربح الله سبحانه وتعالى ورضاه.وكذلك الحسين (ع) فلو أخر ثورته الإلهية الكبرى ثلاث سنوات، أي حتى موت يزيد بن معاوية لعنه الله لاستقامت الأمور للحسين (ع) ولتحقق له النصر المادي، ولكنه اختار الله سبحانه وتعالى ولم يداهن الظالمين والفاسقين:

﴿فَلا تُطِـعِ الْمُكَذِّبِينَ * وَدُّوا لَوْ تُدْهِنُ فَيُدْهِنُـونَ﴾([131]).

والمعادلة اليوم هي نفس المعادلة تدهن فيدهنون، ترضى عن أمريكا فترضى عنك أمريكا، تمدح مشروع أمريكا فتمدحك أمريكا، وكذلك ترضى عن الله فيرضى عنك الله وتمدح مشروع الله فيمدحك الله، فأختر ما تريد أن تمدح في الملأ الأمريكي وفي الأمم المتحدة الأمريكية وربما يتفضلون عليك بجائزة نوبل للسلام، أو أن تمدح في الملأ الأعلى عند الله سبحانه وتعالى.

A v tej istej knihe uvádza:

“A tak na účet tejto pravdy nechvália nikoho, aj keď z toho boli obvinení, pretože v minulosti bolo povedané o Ježišovi (pmsn), že bol chamtivým ohľadom vlády nad Bani Izrael, ktorú nepracujúci učenci stratili kvôli ich lichôtkárstvu voči Rimanom.”

فهم لا يداهنون أحداً على حساب هذه الحقيقة وإن كانوا يُتّهمون بسبب حملها، فقديماً قالوا عن عيسى (ع): إنه طامع بملك بني إسرائيل الذي ضيعه العلماء غير العاملين بمداهنتهم الرومان

A v knihe Alegórie Imám Ahmed (pmsn) vraví:

“A toto je cesta tých, ktorí podporujú/sú odovzdaní Allahovi, pretože najskôr sa prehlásia za nevinných od Tyrana, aby mohli ukázať, že prehlásenie sa za nevinného od Tyrana predchádza viere a podriadeniu sa Mu (swt.). V opačnom prípade ako by mohol byť človek muslimom (v podriadení Allahovi), ak miluje tyranov a skladá im komplimenty? Alebo skladá komplimenty a miluje toho, ktorý je tvrdohlavý voči Allahovi a Jeho Poslovi? Aj keby bola táto osoba z jeho kmeňa alebo rodiny.”

وهذا هو نهج أولياء الله أنفسهم فهم يتبرءون من الطاغوت أولاً ليبينوا أن البراءة من الطاغوت متقدمة وتسبق الإيمان والتسليم لله سبحانه وتعالى وإلا فكيف يكون الإنسان مسّلماً لله سبحانه وتعالى وهو يداهن أو يود الطواغيت أو يداهن أو يود معاند لله ورسوله وأن كان هذا المعاند من أرحامه أو عشيرته

Keď Imám (pmsn) opisoval Prorokov a Miestodržiteľov (pmsn), povedal:

“Nachádzal som ich zavraždených, rozkrájaných a ukrižovaných dôstojne a s úctou bez toho, aby sa čo len na sekundu podriadili/lichotili/skladali komplimenty alebo nakláňali sa na stranu utláčateľa.

بل وجدتهم يقتلون ويقطّعون ويصلبون بعز وكرامة دونما لحظة خضوع أو مداهنة أو ركون لظالم

“Existuje teda výhovorka pre toho, kto skladá komplimenty a lichotí Amerike?”

فهل بقي عذر لمن يمالئ ويداهن أمريكا

A nebolo by to tak, že skrze oficiálneho predstaviteľa v politickom zastupiteľstve by uznali ústavu/právo, ktoré ustanovili ľudia oproti právu Allaha?? Pozrite sa na to, čo vraví Imám Ahmed (pmsn):

“Kto je ten, ktorý škodí pravdivej doktríne? Ten, ktorý bojuje proti neveriacim Američanom, dobyvateľom, a činí povinnými snaženie a boj proti nim, a ten, ktorý uznáva Vládcovstvo/Zvrchovanosť Allaha a nepríjme iné než nemylného a Korán, a ten, ktorý za svoje motto a rúcho vzal Korán, Posla a Imámov (pmsn) a nestavia sa mimo nich slovom ani činom, a ten, ktorý žiada prísahu vernosti a podporu Imámovi Mahdímu (pmsn) a pripravuje preň svojich Ansárov, a ten, ktorý volá k askétizmu v tomto nízkom svete a k obráteniu sa k Onomu svetu a snaženiu sa preň, a… a…? Alebo ten, ktorý lichotí neveriacim Američanom a uznáva demokraciu a zvrchovanosť ľudí a voľby, a ten, ktorý uznáva ústavu/právo, ktoré ustanovili ľudia a… a…?”

من هو الذي يسيء للمذهب الحق ؟!!!

الذي يجاهد الأمريكان الكفرة المحتلين ويوجب جهادهم وقتالهم، والذي يقرّ حاكمية الله ولا يقبل إلاّ المعصوم والقرآن، والذي يلزم القرآن والرسول والأئمة (ع) شعاراً ودثاراً ولا يتعدّاهم بقول أو فعل، والذي يطلب النصرة والبيعة للإمام المهدي (ع) ويهيئ له أنصاره، والذي يدعو للزهد في هذه الدنيا الدنيئة والالتفات إلى الآخرة والسعي لها والذي … والذي …. ؟

أم الذي يداهن الأمريكان الكفرة، والذي يقرّ الديمقراطية وحاكمية الناس والانتخابات، والذي يقرّ الدستور الذي يضعه الناس والذي … والذي … ؟!!!

A jeden z adminov arabského fóra almahdyoon.org vraví nasledujúce: “Ak by Sayyéd Ahmed (pmsn) vyhľadával hodnosti a postavenia, dozaista by skladal komplimenty/lichotil by politikom a verejne známym ľuďom náboženstva a snažil by sa dostať blízko k nim, aby zaujal tie najvyššie politické a náboženské pozície! Avšak prvá vec, ktorú Ahmed Al Hassán (pmsn) urobil, bola, že odhalil týchto politikov a mužov náboženstva.”

A tak oni sami priznávajú, že Imám Ahmed (pmsn) by nikdy neurobil to, čo robia oni!! Nikdy by nelichotil vládam, politikom a im podobným!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s